01 اسفند 1397 ساعت 04:55
BannerBannerBanner

       

گزارش تصویری حضور هلدینگ گهر عمران در نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین فولاد کرمان «سیمکس ۲۰۱۹» به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهر عمران نخستین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین فولاد کرمان «سیمکس ۲۰۱۹» با تمرکز بر زنجیره تامین فولاد، ماشین آلات و تجهیزات وابسته با هدف متعادل سازی زنجیره فولاد در راستای تحقق اهداف فولادی در افق ۱۴۰۴ در محل نمایشگاه های بین المللی کرمان آغاز بکار کرده است.
آموزش وپرورش پایه و رکن پیشرفت و توسعه جامعه است محمدکاظم یزدانی مدیرعامل هلدینگ گهرعمران در مراسم افتتاح دبستان خیرساز ایراندخت پایه و رکن هر جامعه ای برای پیشرفت و توسعه را آموزش وپرورش عنوان کرد. وی گفت: باید محیطهای امن و آرامی برای پرورش بسازیم تا در این محیط نسلهای آینده که آینده سازان این مملکت هستند را تربیت کنیم.
گزارش تصویری جلسه پاسخگویی به سوالات سهامداران با حضور آقای اروانه جلسه پاسخگویی به سوالات سهامداران محترم با حضور آقای اروانه کارشناس وزارت تعاون و با حضور جمعی از سهامداران و مدیران محترم شرکت برگزار گردید.
برگزاری سمینار هم اندیشی مدیریت کسب و کار سمینار هم اندیشی با موضوع مدیریت کسب و کار مجموعه هلدینگ گهر عمران و شرکت های زیرمجموعه روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۷/۰۴ برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهر عمران این سمینار که با حضور معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و اعضای هیأت مدیره و مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه برگزار گردید آقای دکتر علوی تحلیل گر مسایل اقتصادی و مشاور بین المللی بازاریابی به بررسی مسایل اقتصادی کشور و تاثیر آن بر شرکت های هلدینگ گهرعمران پرداخت .

Back to Top

Template Design:Dima Group