شنبه 27 دي 1399 | Saturday 16 January 2021
 • سال جهش تولید
 • گهر عمران

اخبار و رویدادها

 • نشست صمیمی آقای دکتر کبیری معاون محترم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیران هلدینگ گهرعمران
  نشست صمیمی جناب آقای دکتر کبیری معاون محترم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیران هلدینگ گهرعمرانبه گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران این جلسه روز شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۰ ساعت ۱۵/۳۰ در محل دفتر مرکزی شرکت با حضور آقای دکتر کبیری معاون محترم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ، مدیر کل استان و ریاست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیرجان و دبیر اتاق تعاون و هیات همراه و همچنین م
 • مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم برگزار شد
  مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت دوم روز چهارشنبه مورخ 99/06/26 ساعت 17 در مدرسه نمونه دخترانه اندیشه با حضور جمعی از سهامداران محترم تشکیل گردید .به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهر عمران در این جلسه هیات مدیره و مدیرعامل و بازرس محترم شرکت و همچنین نماینده محترم اداره بهداشت سیرجان و نماینده اتاق تعاون استان کرمان حضور داشتند . شایان ذکر است پس از ارائه گزارش مدیرعامل و رئیس هیا
 • آگهی دعوت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده - نوبت دوم
 • گهرعمران تعاونی برتر استان کرمان انتخاب شد.
  از شرکت تعاونی گهرعمران سیرجان بعنوان یکی از تعاونی های برتر استان تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران این مراسم  در روز پنجشنبه مورخ 99/06/13  با حضور آقای دکتر فدایی استاندار محترم استان کرمان ، آقای اسماعیلی مدیرکل محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان و همچنین آقای دکتر پورابراهیمی نماینده مجلس شورای اسلامی کرمان برگزار گردید. در این مراسم از بین 110 شرکت تعاون
 • مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول برگزار شد.
  جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول روز چهارشنبه مورخ 99/06/12 ساعت 18 در مدرسه نمونه دخترانه اندیشه با حضور جمعی از سهامداران محترم تشکیل و به علت عدم حد نصاب شرکت کنندگان رسمیت نیافت . به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران در این جلسه هیات مدیره و مدیرعامل و بازرس محترم شرکت و همچنین نماینده محترم اداره بهداشت سیرجان و نماینده اتاق تعاون استان کرمان حضور داشتند .
 • اگهی دعوت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده- نوبت اول

معرفی شرکت تعاونی گهر عمران سیرجان

شرکت تعاونی گهر عمران سیرجان با سابقه ۲۱ ساله و با ۷۹۲  عضو و سرمایه ای بالغ بر 518,758,701,000 ریال بعنوان تعاونی برتر و موفق در  عرصه معدن و صنعت نقش مهم و تاثیر گذاری در توسعه اقتصادی شهرستان ، استان و کشور ایفا می نماید ،این تعاونی بعنوان یک شرکت مادر، مجموعه ا ی از شرکت های گهر روش ، نظم آوران ،گهر همکار، پاریز پیشرو صنعت،  شرکت فولاد تنبور ،شرکت عمران روش صنعت و شرکت گهر خدمات را بصورت هلدینگ بعنوان  بازوی اجرایی در خود جا داده است.

سابقه تاسیس و تشکیل این شرکت به سال 1377 می رسد که در تاریخ 17/11/77 با هدف همیاری در توسعه اقتصادی و صنعتی منطقه و به شماره 965 در اداره ثبت شرکت های سیرجان به ثبت رسیده است.

دفتر اصلی این تعاونی در سیرجان است و کارگاه ها و شرکت های تحت نظارت و فعالیت آن در مکان های مختلف از جمله ، مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر در کیلومتر 60 جاده سیرجان به شیراز ، شهرک صنعتی شماره یک و منطقه ویژه اقتصادی فعالیت دارند.

مدیریت این شرکت از هنگام تاسیس سال هاست که با نظر مجمع  بوسیله دست اندرکاران و مدیران با سابقه و مجرب در عرصه معدن و صنعت اداره می شود .

 

شرکت های هلدینگ

تماس با شرکت

آدرس:سیرجان ـ بلوار مالک اشتر خیابان وحدت پلاک۱۱۱ کدپستی :۷۸۱۶۹۵۳۳۴۸ صندوق پستی :۱۵۹-۷۸۱۷۸
تلفن دفتر :۴۲۲۵۸۶۶۳-۰۳۴ تلفن امور سهام :۴۲۲۷۰۶۶۹-۰۳۴ دورنگار :۸۹۷۷۳۰۰۱-۰۲۱
سامانه پیامک:۵۰۰۰۲۸۰۰۰۱۱۲۲۲
        info@goharholding.ir

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه : ۷:۱۵ صبح تا ۱۵:۴۵ 

پنج شنبه و جمعه : تعطیل است .

Template Design:Dima Group