سه شنبه 4 آذر 1399 | Tuesday 24 November 2020

در اين مراسم كه به بهانه افتتاح خط توليد گلوله فورج اسياب اين شركت برگزار شد، مهندس رفعتي مدير عامل شركت عمران روش صنعت با بيان اينكه سياست هاي اين شركت در راستاي رفع نياز فني شركت هاي فعال منطقه تبيين شده است، گفت: تمام تلاش ما عرضه محصول با كيفيت و مناسب با نياز شركت هاي صنعتي منطقه است و در اين راه تمام تلاش خود را بكار گرفته ايم كه بتوانيم رضايت مشتريان را جلب نماييم.

وي افزود: تأسيس اين خط توليد نيز در همين راستا و با حمايت سهامداران محترم در كمترين زمان ممكن و با بهترين كيفيت صورت كرفته و اميدوار هستيم بتوانيم با توليد بيش  ٣٠٠٠ تن گلوله  گامي نو در اين حوزه برداريم .

وي سرمايه گذاري انجام شده در اين طرح را بالغ بر ده ميليارد ريال بيان كرد كه عمده ان را سهامدارن شركت تامين كرده اند.

مدير عامل شركت عمران روش در ادامه ازحمايت هاي هميشگي مهندس تقي زاده مدير عامل شركت گل گهر ، مهندس عتيقي مدير مجتمع گل گهر . مهندس محياپور، مهندس يزداني، مهندس كياني ، مهندس مقتدري ، مهندس محمود ابادي و همه كساني كه در پيشبرد أهداف اين شركت را ياري ميكنند و از همه مهندسين با تدبير و پرسنل سخت كوش شركت تقدير و تشكر كرد

مهندس اسلامي رييس هيت مديره شركت هم در اين مراسم با بيان اينكه عمران روش صنعت فصلي نو را در پيش روي خود دارد، إبراز اميدواري كرد اين خط توليد سرفصل جديد از خدمات اين شركت به شركت هاي بزرگ صنعتي در منطقه باشد.

مهندس عتيقي مدير مجتمع گل گهر هم در بازديد از اين خط توليد ضمن تقدير از زحمات و تلاش هاي انجام شده، عمران روش صنعت را از شركت هاي موفق دانست كه توانسته در رفع نيازهاي مراكز صنعتي فعال در منطقه گل گهر نقش قابل قبولي را إيفا نمايد. 

گفتني است شركت عمران روش صنعت از شركت هاي زير مجموعه هلدينگ گهر عمران است كه با بهره مندي از نيروي انساني مجرب و متخصص توانسته حجم زيادي از خدمات فني و تخصصي شركت هاي فعال در منطقه گل گهر را رفع نمايد.

شرکت های هلدینگ

تماس با شرکت

آدرس:سیرجان ـ بلوار مالک اشتر خیابان وحدت پلاک۱۱۱ کدپستی :۷۸۱۶۹۵۳۳۴۸ صندوق پستی :۱۵۹-۷۸۱۷۸
تلفن دفتر :۴۲۲۵۸۶۶۳-۰۳۴ تلفن امور سهام :۴۲۲۷۰۶۶۹-۰۳۴ دورنگار :۸۹۷۷۳۰۰۱-۰۲۱
سامانه پیامک:۵۰۰۰۲۸۰۰۰۱۱۲۲۲
        info@goharholding.ir

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه : ۷:۱۵ صبح تا ۱۵:۴۵ 

پنج شنبه و جمعه : تعطیل است .

Template Design:Dima Group